Vyžrebovanie súťaže:

Kadetky U17 - Západ

2018/2019

           

Základná časť

6.10.2018

 

 

 

 

Z1.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BK ZŠ Zvolen

   

 

Z2.

voľno

BK Nové Mesto nad Váhom

   

 

Z3.

BK Slovan Bratislava

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

   

 

Z4.

BKM Junior UKF Nitra

BK AŠK Slávia Trnava

 

 

 

20.10.2018

 

21.10.2018

 

Z5.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BKM Junior UKF Nitra

Z9.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BK AŠK Slávia Trnava

Z6.

BK ZŠ Zvolen

BK AŠK Slávia Trnava

Z10.

BK ZŠ Zvolen

BKM Junior UKF Nitra

Z7.

voľno

BK Slovan Bratislava

Z11.

voľno

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Z8.

BK Nové Mesto nad Váhom

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Z12.

BK Nové Mesto nad Váhom

BK Slovan Bratislava

3.11.2018

 

4.11.2018

 

Z13.

BKM Junior UKF Nitra

BK Slovan Bratislava

Z17.

BKM Junior UKF Nitra

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Z14.

BK AŠK Slávia Trnava

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Z18.

BK AŠK Slávia Trnava

BK Slovan Bratislava

Z15.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

voľno

Z19.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BK Nové Mesto nad Váhom

Z16.

BK ZŠ Zvolen

BK Nové Mesto nad Váhom

Z20.

BK ZŠ Zvolen

voľno

17.11.2018

 

18.11.2018

 

Z21.

voľno

BKM Junior UKF Nitra

Z25.

voľno

BK AŠK Slávia Trnava

Z22.

BK Nové Mesto nad Váhom

BK AŠK Slávia Trnava

Z26.

BK Nové Mesto nad Váhom

BKM Junior UKF Nitra

Z23.

BK Slovan Bratislava

BK ŠKP 08 B.Bystrica

Z27.

BK Slovan Bratislava

BK ZŠ Zvolen

Z24.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK ZŠ Zvolen

Z28.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK ŠKP 08 B.Bystrica

           

Odvetná časť

7.10.2018

 

 

 

 

Z29.

BK ZŠ Zvolen

BK ŠKP 08 B.Bystrica

   

 

Z30.

BK Nové Mesto nad Váhom

voľno

   

 

Z31.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK Slovan Bratislava

   

 

Z32.

BK AŠK Slávia Trnava

BKM Junior UKF Nitra

 

 

 

1.12.2018

 

2.12.2018

 

Z33.

BK AŠK Slávia Trnava

BK ŠKP 08 B.Bystrica

Z37.

BKM Junior UKF Nitra

BK ŠKP 08 B.Bystrica

Z34.

BKM Junior UKF Nitra

BK ZŠ Zvolen

Z38.

BK AŠK Slávia Trnava

BK ZŠ Zvolen

Z35.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

voľno

Z39.

BK Slovan Bratislava

voľno

Z36.

BK Slovan Bratislava

BK Nové Mesto nad Váhom

Z40.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK Nové Mesto nad Váhom

15.12.2018

 

16.12.2018

 

Z41.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BKM Junior UKF Nitra

Z45.

BK Slovan Bratislava

BKM Junior UKF Nitra

Z42.

BK Slovan Bratislava

BK AŠK Slávia Trnava

Z46.

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

BK AŠK Slávia Trnava

Z43.

BK Nové Mesto nad Váhom

BK ŠKP 08 B.Bystrica

Z47.

voľno

BK ŠKP 08 B.Bystrica

Z44.

voľno

BK ZŠ Zvolen

Z48.

BK Nové Mesto nad Váhom

BK ZŠ Zvolen

5.1.2019

 

6.1.2019

 

Z49.

BK AŠK Slávia Trnava

voľno

Z53.

BKM Junior UKF Nitra

voľno

Z50.

BKM Junior UKF Nitra

BK Nové Mesto nad Váhom

Z54.

BK AŠK Slávia Trnava

BK Nové Mesto nad Váhom

Z51.

BK ZŠ Zvolen

BK Slovan Bratislava

Z55.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BK Slovan Bratislava

Z52.

BK ŠKP 08 B.Bystrica

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

Z56.

BK ZŠ Zvolen

BK Klokani Ivanka p/Dunaji

             

 

Vyžrebovanie súťaže:

Kadetky U17 - Východ

2018/2019

           

Základná časť

6.10.2018

 

 

 

 

V1.

BKM Žilina-Závodie

MBK Ružomberok

   

 

V2.

voľno

ŽBK Rožňava

   

 

V3.

YOUNG ANGELS U16 KE

YOUNG ANGELS U17 KE

   

 

V4.

ŠBK Spišská Nová Ves

BAM Poprad

 

 

 

20.10.2018

 

21.10.2018

 

V5.

BKM Žilina-Závodie

ŠBK Spišská Nová Ves

V9.

BKM Žilina-Závodie

BAM Poprad

V6.

MBK Ružomberok

BAM Poprad

V10.

MBK Ružomberok

ŠBK Spišská Nová Ves

V7.

voľno

YOUNG ANGELS U16 KE

V11.

voľno

YOUNG ANGELS U17 KE

V8.

ŽBK Rožňava

YOUNG ANGELS U17 KE

V12.

ŽBK Rožňava

YOUNG ANGELS U16 KE

3.11.2018

 

4.11.2018

 

V13.

ŠBK Spišská Nová Ves

YOUNG ANGELS U16 KE

V17.

ŠBK Spišská Nová Ves

YOUNG ANGELS U17 KE

V14.

BAM Poprad

YOUNG ANGELS U17 KE

V18.

BAM Poprad

YOUNG ANGELS U16 KE

V15.

BKM Žilina-Závodie

voľno

V19.

BKM Žilina-Závodie

ŽBK Rožňava

V16.

MBK Ružomberok

ŽBK Rožňava

V20.

MBK Ružomberok

voľno

17.11.2018

 

18.11.2018

 

V21.

voľno

ŠBK Spišská Nová Ves

V25.

voľno

BAM Poprad

V22.

ŽBK Rožňava

BAM Poprad

V26.

ŽBK Rožňava

ŠBK Spišská Nová Ves

V23.

YOUNG ANGELS U16 KE

BKM Žilina-Závodie

V27.

YOUNG ANGELS U16 KE

MBK Ružomberok

V24.

YOUNG ANGELS U17 KE

MBK Ružomberok

V28.

YOUNG ANGELS U17 KE

BKM Žilina-Závodie

           

Odvetná časť

7.10.2018

 

 

 

 

V29.

MBK Ružomberok

BKM Žilina-Závodie

   

 

V30.

ŽBK Rožňava

voľno

   

 

V31.

YOUNG ANGELS U17 KE

YOUNG ANGELS U16 KE

   

 

V32.

BAM Poprad

ŠBK Spišská Nová Ves

 

 

 

1.12.2018

 

2.12.2018

 

V33.

BAM Poprad

BKM Žilina-Závodie

V37.

ŠBK Spišská Nová Ves

BKM Žilina-Závodie

V34.

ŠBK Spišská Nová Ves

MBK Ružomberok

V38.

BAM Poprad

MBK Ružomberok

V35.

YOUNG ANGELS U17 KE

voľno

V39.

YOUNG ANGELS U16 KE

voľno

V36.

YOUNG ANGELS U16 KE

ŽBK Rožňava

V40.

YOUNG ANGELS U17 KE

ŽBK Rožňava

15.12.2018

 

16.12.2018

 

V41.

YOUNG ANGELS U17 KE

ŠBK Spišská Nová Ves

V45.

YOUNG ANGELS U16 KE

ŠBK Spišská Nová Ves

V42.

YOUNG ANGELS U16 KE

BAM Poprad

V46.

YOUNG ANGELS U17 KE

BAM Poprad

V43.

ŽBK Rožňava

BKM Žilina-Závodie

V47.

voľno

BKM Žilina-Závodie

V44.

voľno

MBK Ružomberok

V48.

ŽBK Rožňava

MBK Ružomberok

5.1.2019

 

6.1.2019

 

V49.

BAM Poprad

voľno

V53.

ŠBK Spišská Nová Ves

voľno

V50.

ŠBK Spišská Nová Ves

ŽBK Rožňava

V54.

BAM Poprad

ŽBK Rožňava

V51.

MBK Ružomberok

YOUNG ANGELS U16 KE

V55.

BKM Žilina-Závodie

YOUNG ANGELS U16 KE

V52.

BKM Žilina-Závodie

YOUNG ANGELS U17 KE

V56.

MBK Ružomberok

YOUNG ANGELS U17 KE

Finálový turnaj:  31.05.-02.06.2019

 

Najbližšie aktivity:

 

 

21.6.2019 o 16:00 hod na 5.ZŠ

Záverečné stretnutie hráčok a rodičov 

Kontakt

Basketbalový klub Nové Mesto nad Váhom Rybárska 1
Nové Mesto nad Váhom 915 01
Tel. tréner:
Katarína Šustíková: 0911/118880
bknmnv@gmail.com